Faculteitsraad

Data vergaderingen 2022-2023

woensdag 28 september 2022 (online via MSTeams)
woensdag 19 oktober 2022
donderdag 17 november 2022
woensdag 14 december 2022
woensdag 18 januari 2023
woensdag 15 februari 2023
woensdag 22 maart 2023
donderdag 20 april 2023
woensdag 17 mei 2023
donderdag 22 juni 2023
woensdag 30 augustus 2023
woensdag 27 september 2023 (acjr 23-24)

Alle vergaderingen starten om 13u45.
De voorbereiding wordt afgesloten telkens één week eerder op woensdag om 14u.

Huishoudelijk reglement (FR 14/11/2019)

Agenda, voorbereiding, bijlagen, notulen (inloggen vereist - enkel leden FR-FEA)

2022-2023

2021-2022

2020-2021

2019-2020

Samenstelling

Ambtshalve zetelende ZAP-/OP3-leden

voorzitter: Patrick De Baets (decaan)

El-Houssaine Aghezzaf, Koen De Bosschere, Geert De Schutter, Bart Dhoedt, Luc Dupré, Marie-Françoise Reyniers, Johan Lagae, Christophe Leys, Peter Troch, Joris Walraevens

Verkozen en gecoöpteerde ZAP-/OP3-leden

Roel Baets, Dick Botteldooren, Ludwig Cardon, Denis Constales, Joni Dambre, Hans De Backer, Nele De Belie, Karen De Clerck, Jeriffa De Clercq, Gert De Cooman, Wouter De Corte, Tom De Mulder, Michel De Paepe, Hennie De Schepper, Guy De Tré, Filip De Turck, Michiel Dehaene, Greet Deruyter, Dieter Fiems, Geraldine Heynderickx, Jos Knockaert, Jelle Laverge, Bart Merci, Veerle Ongenae, Mario Pickavet, Aleksandra Pizurica, Hendrik Rogier, Marijke Steeman, Heidi Steendam, Dirk Stroobandt, Kevin Van Geem, Sofie Van Hoecke, Lieva Van Langenhove, Veronique Van Speybroeck, Lieven Vandevelde, Kim Verbeken, Sofie Verbrugge, Sarah Verhulst, Patricia Verleysen, Steven Verstockt, Sabine Wittevrongel

OAP-leden

Natalia Mariel Alderete, Amélie Chevalier, Annelies Coene, Femke De Backere, Aran Lamaire, Thomas Lips, Sven Rogge, Casper Van Gheluwe, Tim Van Mullem

ATP-leden

Marijke De Keyser, Peter Guns, Johanna Louwagie, Veerle Van Beversluys, Roger Van Hecke

Leden studenten

Margot Bultynck, Álvaro Conejo Rupp, Maxim De Clercq, Anne-Marie Leys, Sven Lippens, Mattias Niels, Simon Ooghe, Flor Sanders, Louise Toye, Emiel Van Hootegem, Frances Van Wesemael

Raadgevende leden

Magd Abdel Wahab, Peter Bienstman, Luuk Boelens, Wim Bogaerts, Kristof Cools, Hendrik De Bie, Tijl De Bie, Herbert De Smet, Wim De Waele, Joris Degroote, Piet Demeester, Jan Desmet, Chris Develder, Tom Dhaene, Jan Doutreloigne, Lieven Eeckhout, Clara-Mihaela Ionescu, Arnold Janssens, Wout Joseph, Leo Kestens, Bart Kuyken, Ignace Lemahieu, Rino Morent, Kristiaan Neyts, Roumen Petrov, Wilfried Philips, Günther Roelkens, Pieter Rombouts, Mark Saeys, Patrick Segers, Peter Sergeant, Marián Slodicka, Kurt Stockman, Joris Thybaut, Pieter Uyttenhove, Rik Van de Walle, Wim Van Paepegem, Dries Van Thourhout, Stefaan Vandenberghe, Peter Veelaert, Pascal Verdonck
Jeroen Beeckman (voorzitter OCingwTN), Dirk De Meyer (voorzitter Bibliotheekraad), Bjorn De Sutter (voorzitter Computercommissie), Mia Loccufier (voorzitter Facultaire Toetscommissie), Birger Raa (voorzitter OCingwMaBS), An Verberckmoes (voorzitter OCindwCH), Geert Verdoolaege (voorzitter OCingwMaFUSION-EP, voorzitter OCFUSION E-DC), Jo Verhaevert (covoorzitter OCindwBa en OCindwEI)
Jeroen Ongenae, Tim Raeymaekers, Filip Van Boxstael, Marilyn Van den Bossche
Joséphine De Visscher, Marybeth Defrance, Jarno Deknudt, Servaas Lips, Alexander Vande Ghinste, Dorien Weijtjens, Daniël Withoeck

Ambtshalve leden

Charlotte Louwagie, Hendrika Van Nieuwenhove