Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen bedrijfskundige systeemtechnieken en operationeel onderzoek

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen bedrijfskundige systeemtechnieken en operationeel onderzoek (OCingwMaBS) is verantwoordelijk voor:

  • Master of Science in de ingenieurswetenschappen: bedrijfskundige systeemtechnieken en operationeel onderzoek (EMBKSY)
  • Master of Science in Industrial Engineering and Operations Research (drie afstudeerrichtingen) (EMIEUMMS, EMIEUMUD enEMIEUMTM)
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de ingenieurswetenschappen: bedrijfskundige systeemtechnieken en operationeel onderzoek en tot Master of Science in Industrial Engineering and Operations (EZBKIE); i.s.m. de OCingwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de ingenieurswetenschappen: bedrijfskundige systeemtechnieken en operationeel onderzoek (EDBKSY)
  • de domeincomponent in de Educatieve Master of Science in de wetenschappen en technologie, afstudeerrichting engineering en technologie (EOWETEET), in overeenstemming met de modaliteiten van het opleidingsprogramma (afhankelijk van de voorafgaande bacheloropleiding van de student)

Samenstelling

Voorzitter

Birger Raa

ZAP/GP

El-Houssaine Aghezzaf, Dieter Claeys (verantwoordelijke stages), Stijn De Vuyst (secretaris; verantwoordelijke internationalisering), Dieter Fiems, Sidharta Gautama, Mario Pickavet,  Sofie Verbrugge, Sabine Wittevrongel

OAP

Cheshmeh Chamani, Matthias Schamp, Mehmet Uzunosmanoğlu

Studenten

Lise De Deyne (EMIEUMTM), Jitse Vanhaegenberg (EMIEUMMS), Eileen Westerga (EMIEUMMS), NN, NN, NN

Adviserend ZAP/GP

alle andere lesgevers van de opleidingen waarvoor deze opleidingscommissie verantwoordelijk is, die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend OAP

OAP-leden die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviesgroep

Karel Boone (Stow Group)
Luc Clabout (Actemium)
Pascal Clarysse (TomTom)
Geert Cosyn (Logflow)
Koen Jacobs (ArcelorMittal)
Mark Keppens (Arcadis)
Filip Lanckmans (Bekintex)
Arie Moruanx (Johnson & Johnson)
Bernard Santens (Coca-Cola Europacific Partners)
Dirk Schaele (Sonova)
Yentl Van Mulder (Solventure)
Sven Vlassenroot (Tractebel-Engie)

Website

Website OCingwMaBS